güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla çeşitli güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. soy emniyet sisteminize himaye kameraları ilave etmek istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir taharri ile özel durumunuza işaret oranlı emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince aile gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri denetleme etmek ve bilinçli birleşik karar icra etmek isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları okunuşu kablosuz güvenlik kameraları arasında düzenlilik oluşturmak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar umumiyetle eşya cihazına henüz sabit birleşik bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ zaman kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda hüküm da önemlidir. Mülkünüzün içinde ve sayılmazsa vaziyet saha her şeyi kaydetmelerini lüzum misiniz? Vandalizm özgü bir nişangâh olan muayyen eş alan var mı? Suçlara görünür yalnız caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha nihan aynı yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından büyük yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tıpkı ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, kesintisiz ilgi çekici emniyet kameralarından genellikle daha ucuzdur. Genel kullanım düşüncesince iyidirler ve kazançlı sadece ölçü tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla ilgi çekici kameralardan daha çok çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince aynı şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah ancak ekrandan farklı bir nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sınırlanmış olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az ziya koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. eksiksiz güvenlik kameraları karanlıkta yerinde görülemez. Bu sorunu düzeltmek okunuşu mülkünüze ekstra yararlı referans emniyet sağlamak yoluna basitçe birleşik hız gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara buraya göz at aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda cazibe salgılamak yoluna kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık tek alanda cazibe yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar yaver olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, renkli veya siyah beyaz tasrif davranmak isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, sigara istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu genişlik pop gözaltı kameralarından biridir. umumiyetle siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli sadece örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına vekil birinin hangi yöne gösterge ettiğini sınırlamak çoğu çağ zordur. Bu, henüz geniş birleşik alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse sırasında olarak hangi traksiyon yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi maksadıyla okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoklukla sakıt nur koşullarında bol çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar umumiyetle fazla müsait maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu ceninisakıt şavk koşullarında araç yapabilmeleri kendince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, ev güvenlik kameraları yahut maslahat güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı çok politik yöntemlilik vardır. alakalı hepsi faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve şuurlu sadece kanunlar yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu verimkâr eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz. buraya bakın

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar